• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
پریمیر لیگ انگلیس
۱۴:۰۰ آرسنال - وست هام
۱۴:۰۰ چلسی - هادرزفیلد
۱۴:۰۰ اورتون - نیوکاسل
۱۴:۰۰ منچستر سیتی - سوانسی سیتی
۱۴:۰۰ استوک سیتی انگلیس - برنلی
۱۴:۰۰ واتفورد - کریستال پالاس
۱۴:۰۰ وست برومویچ - لیورپول
چمپیون شیپ انگلیس
۱۵:۰۰ بیرمنگام - شفیلد یونایتد
۱۵:۰۰ بولتون - ولوز
۱۵:۰۰ برنتفورد - کوئینز پارک
۱۵:۰۰ بریستول سیتی - هال سیتی
۱۵:۰۰ کاردیف سیتی - ناتینگهام
۱۵:۰۰ داربی - میدلزبورو
۱۵:۰۰ ایپسویچ - استون ویلا
۱۵:۰۰ لیدز - بارنزلی
۱۵:۰۰ میلوال - فولام
۱۵:۰۰ پرستون - نورویج سیتی
۱۵:۰۰ شفیلد ونزدی - ریدینگ
۱۵:۰۰ ساندرلند - برتون
لیگ ۱ انگلیس
۱۴:۰۰ ویمبلدون - اولدهم اتلتیک
۱۴:۰۰ دونکستر - آکسفورد یونایتد
۱۴:۰۰ فلیت وود - ویگان
۱۴:۰۰ گلینگهام - بلک پول
۱۴:۰۰ نورث همپتون - پلیموث
۱۴:۰۰ پرتزموث - چارلتون اتلتیک
۱۴:۰۰ راچدیل - بردفورد
۱۴:۰۰ روترهام یونایتد - برستول رورز
۱۴:۰۰ اسکانتورپ یونایتد - والسال
۱۴:۰۰ شروزبری - بری
۱۴:۰۰ ساتند یونایتد - ام کی دونز انگلیس
لیگ ۲ انگلیس
۱۴:۰۰ بارنت - نیوپورت کانتی
۱۴:۰۰ کمبریج یونایتد - چلتنهام
۱۴:۰۰ کارلایل - لوتن تون
۱۴:۰۰ کاونتری - استونیج
۱۴:۰۰ کرو - مورکمب
۱۴:۰۰ اکستر سیتی - کرولی
۱۴:۰۰ فارست گرین - چسترفیلد
۱۴:۰۰ لینکون سیتی - کولچستر یونایتد
۱۴:۰۰ منزفیلد تون - پورت ویل
۱۴:۰۰ ناتس کانتی - یوویل
۱۴:۰۰ سویندون - گریمزبی تاون
۱۴:۰۰ وایکام - اکرینگتون
کنفرانس انگلیس
۱۴:۰۰ آلدرشات - بارو
۱۴:۰۰ Bromley - Boreham Wood
۱۴:۰۰ چستر - Maidstone United
۱۴:۰۰ داگنهام اند ردبریج - Maidenhead United
۱۴:۰۰ دوور اتلتیک - گیت شید
۱۴:۰۰ ایستلی - مکلزفیلد
۱۴:۰۰ Ebbsfleet United - ساتون یونایتد
۱۴:۰۰ AFC Fylde - Solihull Moors
۱۴:۰۰ Guiseley - ووکینگ
۱۴:۰۰ هلیفکس تاون - ترانمیر راورز
۱۴:۰۰ هارتل پول انگلیس - تورگوای
۱۴:۰۰ لیتون ارینت - رکسهم
لا شامپیونه فرانسه
۱۸:۰۰ Amiens SC - استراسبورگ
۱۸:۰۰ بوردو - پاریسن ژرمن
۱۸:۰۰ دیژون - لیون
۱۸:۰۰ گوینگمپ - موناکو
۱۸:۰۰ المپیک مارسی - لیل
۱۸:۰۰ متز - کان
۱۸:۰۰ نانت - رن
۱۸:۰۰ نیس - مون‌ پلیه
۱۸:۰۰ سنت آتین - تروا
۱۸:۰۰ تولوز - انگر
بوندسلیگا آلمان
۱۳:۳۰ مونشن گلادباخ - ولفزبورگ
۱۳:۳۰ بورسیا دورتموند - بایرلورکوزن
۱۳:۳۰ اینتراخت فرانکفورت - هرتا برلین آلمان
۱۳:۳۰ آگسبورگ - ماینتس
۱۳:۳۰ کلن - شالکه 04
۱۳:۳۰ هامبورگ - فرایبورگ
۱۳:۳۰ هانوفر - بایرن مونیخ
۱۳:۳۰ لایپزیگ - هوفنهایم
۱۳:۳۰ اشتوتگارد - وردربرمن
بوندسلیگا اتریش
۱۶:۳۰ ولفزبرگر - اشتورم گراتز
۱۶:۳۰ لاسک اتریش - آستریا وین
۱۶:۳۰ مترزبورگ - سنت پولتن اتریش
۱۶:۳۰ رپید اتریش - ادمیرا
۱۶:۳۰ سالزبورگ - ریندورف